Oyun Alanı

Çocuklarınızın güvenli, hijyenik ve eğlenceli bir ortamda akranları ile oyun oynamasını ister misiniz? O halde Happy Moms Cafe sizler için doğru adres!

Happy Moms Cafe olarak kıymetli çocuklarımız için oldukça profesyonel, hijyenik ve güvenli bir oyun ortamı oluşturduk. 25 metrekare kum havuzu ve toplam 110 metrekare oyun alanımız ile çocuklarınıza keyifli ve eğlenceli vakit geçirtmek istiyoruz. Kum havuzumuzda hiç bir kimyasal bulunmamakta olup tamamen insan sağlığına uygun olarak kalsiyumdan imal edilmiştir. Ayrıca çocuklarınız oyun alanında eğlenirken güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmakta, profesyonel ve deneyimli gözetmenlerimiz ile sürekli takip altında tutulmaktadır.

Çocuklarınız akranları ile eğlenirken sizde Happy Moms Cafe bölümünde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocukların daha iyi sosyalleşebilmesi için pedagoglar tarafından da tavsiye edilen bu yöntem hem ebeveynlere nefes aldırıyor hemde çocuklarınızın sosyalleşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki işletmemizde çocuk sağlığına tehlike oluşturabilecek hiçbir ürün bulunmamakta olup oyuncaklar özenle seçilmiştir. Sizleri mümkün olan en kısa sürede aramızda görmek isteriz.

Fiyatlandırma
1 Saat: 15 TL
2 Saat:20 TL
2 Saat Sonrası Sınırsız: 25 TL

Oyun Parkuru
Softplay Engelli Parkur - 6 mt2
Softplay Roller Kaydırak - 1 adet
Softplay Top Havuzu Roller Önü - 1 adet
Softplay Trambolin - 2 adet


Softplay Zipline - 1 adet
Softplay Dönerge Sürücülü Rediktörlü - 1 adet
Softplay Piyano - 1 adet
Softplay Havuz Topu - 8 adet


Pilsan Sallanan Balık - 1 adet
Pilsan Sallanan At - 2 adet
Pilsan Tırtıl Tünel - 1 adet
Pilsan Taş Ev - 1 adet

TOP