Hakkımızda

2020 yılının ilk aylarında Kocaeli Gebze'de açıldık, sizleri ve çocuklarınızı güvenli ve hijyenik bir ortamda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Happy Moms Cafe olarak kıymetli çocuklarımız için oldukça profesyonel, hijyenik ve güvenli bir oyun ortamı oluşturduk. 25 metrekare kum havuzu ve toplam 110 metrekare oyun alanımız ile çocuklarınıza keyifli ve eğlenceli vakit geçirtmek istiyoruz. Kum havuzumuzda hiç bir kimyasal bulunmamakta olup tamamen insan sağlığına uygun olarak kalsiyumdan imal edilmiştir. Ayrıca çocuklarınız oyun alanında eğlenirken güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmakta, profesyonel ve deneyimli gözetmenlerimiz ile sürekli takip altında tutulmaktadır.

Çocuklarınız akranları ile eğlenirken sizde Happy Moms Cafe bölümünde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çocukların daha iyi sosyalleşebilmesi için pedagoglar tarafından da tavsiye edilen bu yöntem hem ebeveynlere nefes aldırıyor hemde çocuklarınızın sosyalleşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca belirtmek isteriz ki işletmemizde çocuk sağlığına tehlike oluşturabilecek hiçbir ürün bulunmamakta olup oyuncaklar özenle seçilmiştir. Sizleri mümkün olan en kısa sürede aramızda görmek isteriz.

Çocuklarınız eğlenirken sizde dinlenmek ister misiniz? Happy Moms Cafe olarak ebeveynleride unutmadık! Oyun alanımızın yanında yer alan cafemiz ile çocuklarınızı eğlenirken izleyerek yiyecek atıştırabilir, dinlenmeye fırsat bulabilirsiniz. Biliyoruz ki ebeveynler çocukları oyun oynarken onların güvende olmasını ister ve içgüdüsel olarak onları gözlemleme ihtiyacı duyar. Cafemizde keyifli vakit geçirirken çocuklarınızıda izleyebilecek ve içiniz rahat edecektir. Sizleri en yakın zamanda misafir etmek isteriz.

Happy Moms Cafe olarak 30 kişi kapasiteli organizasyon odamız ile sizleri ve misafirlerinizi özel etkinliklerinizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Etkinliklerinizi gerçekleştirirken çocuklarınızda oyun alanamızda keyifli bir şekilde vakit geçirebilir ve siz ebeveynlerde keyifle etkinliğinize devam edebilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki doğum günlerine özel olarak hazırladığımız pleksi masamızda mevcuttur. Sizleri özel günlerinizde misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sertifikalarımız

TOP